Bestuur en commissies

Veel mensen die lid van een vereniging zijn, zijn zich er niet altijd bewust van hoe zo'n vereniging draaiende wordt gehouden. De meeste verenigingen, dus ook de onze, leunen op diverse commissies en vele vrijwilligers die allen hun steentje bijdragen om het geheel in goede banen te leiden.

Organisatiestructuur

Binnen onze vereniging wordt er nauw samengewerkt tussen de verschillende commissies. Hieronder vindt u een overzicht van de commissies en hun contactpersonen.

Bestuur
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid

 
Jan Slagt
Ronald Swaters
Frank Bruggeman
Jeroen de Boer
Bert Boers
Henk Lubberdink
Gert Mogezomp

 
voorzitter@lttcdetoekomst.nl
secretaris@lttcdetoekomst.nl
penningmeester@lttcdetoekomst.nl
j.deboer@lttcdetoekomst.nl
b.boers@lttcdetoekomst.nl
h.lubberdink@lttcdetoekomst.nl
g.mogezomp@lttcdetoekomst.nl

 
Commissies en overig
Accommodatie & Beheer
ALTC
Barcommissie
Jeugdcommissie
Ledenadministratie
Recreantencommissie
Sponsering
Verhuur accommodatie
Vertrouwenspersoon
Website
Wedstrijdkleding
Wedstrijdsecretaris jeugd
Wedstrijdsecretaris senioren
Werving & Promotie

 
 
Bert Boers
Rob van der Zee
Marcel Groenouwe
p.m.
Frank Bruggeman
Henk Franssen
Gert Mogezomp/Jan Slagt
Bert Boers/Jochem Veldmaat
Dienke Geurts
Mirko Egbers/J. Veldmaat
Jeroen de Boer
Magdalena Marijt
Henk Lubberdink
p.m.

 
 
b.boers@lttcdetoekomst.nl
altc@lttcdetoekomst.nl
barcommissie@lttcdetoekomst.nl
jeugd@lttcdetoekomst.nl
penningmeester@lttcdetoekomst.nl
recreantencommissie@lttcdetoekomst.nl
g.mogezomp@lttcdetoekomst.nl
b.boers@lttcdetoekomst.nl
vcp@lttcdetoekomst.nl
redactie@lttcdetoekomst.nl
j.deboer@lttcdetoekomst.nl
wedstrijdsecretaris.jeugd@lttdetoekomst.nl
wedstrijdsecretaris.senioren@lttcdetoekomst.nl

Beknopte agenda
vr 30 oktober 20:00 uur
Vrije training
ma 2 november 20:00 uur
Vrije training
wo 4 november 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 6 november 20:00 uur
Vrije training
ma 9 november 20:00 uur
Vrije training
wo 11 november 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 13 november 20:00 uur
Vrije training