Bestuur en commissies

Veel mensen die lid van een vereniging zijn, zijn zich er niet altijd bewust van hoe zo'n vereniging draaiende wordt gehouden. De meeste verenigingen, dus ook de onze, leunen op diverse commissies en vele vrijwilligers die allen hun steentje bijdragen om het geheel in goede banen te leiden.

Organisatiestructuur

Binnen onze vereniging wordt er nauw samengewerkt tussen de verschillende commissies. Hieronder vindt u een overzicht van de commissies en hun contactpersonen.

Bestuur
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid

 
Jan Slagt
Ronald Swaters
Frank Bruggeman
Lennart Easton
Bert Boers
Henk Lubberdink
Gert Mogezomp

 
voorzitter@lttcdetoekomst.nl
secretaris@lttcdetoekomst.nl
penningmeester@lttcdetoekomst.nl
l.easton@lttcdetoekomst.nl
b.boers@lttcdetoekomst.nl
h.lubberdink@lttcdetoekomst.nl
g.mogezomp@lttcdetoekomst.nl

 
Commissies en overig
Accommodatie & Beheer
ALTC
Barcommissie
Jeugdcommissie
Ledenadministratie
Recreantencommissie
Sponsoring
Verhuur accommodatie
Vertrouwenspersoon
Website
Wedstrijdkleding
Wedstrijdsecretaris jeugd
Wedstrijdsecretaris senioren
Werving & Promotie

 
 
Bert Boers
Erna Eilers
Marcel Groenouwe
Lennart Easton
Frank Bruggeman
Henk Franssen
Jan Slagt
Bert Boers/Jochem Veldmaat
Hetty Easton
Mirko Egbers/J. Veldmaat
Andre Klein Hulse
Lennart Easton
Henk Lubberdink
p.m.

 
 
b.boers@lttcdetoekomst.nl
altc@lttcdetoekomst.nl
barcommissie@lttcdetoekomst.nl
jeugd@lttcdetoekomst.nl
penningmeester@lttcdetoekomst.nl
recreantencommissie@lttcdetoekomst.nl
sponsoring@lttcdetoekomst.nl
b.boers@lttcdetoekomst.nl
vcp@lttcdetoekomst.nl
redactie@lttcdetoekomst.nl
wedstrijdkleding@lttcdetoekomst.nl
wedstrijdsecretaris.jeugd@lttdetoekomst.nl
wedstrijdsecretaris.senioren@lttcdetoekomst.nl

Beknopte agenda
do 26 mei 19:00 uur
Vrij spelen jeugd
vr 27 mei 10:00 uur
OldStars tafeltennis
di 31 mei 09:30 uur
Tafeltennis voor 50+
di 31 mei 19:00 uur
Jeugdtraining
wo 1 juni 19:30 uur
Training mindervaliden
wo 1 juni 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
do 2 juni 19:00 uur
Vrij spelen jeugd