Bestuur en commissies

Veel mensen die lid van een vereniging zijn, zijn zich er niet altijd bewust van hoe zo'n vereniging draaiende wordt gehouden. De meeste verenigingen, dus ook de onze, leunen op diverse commissies en vele vrijwilligers die allen hun steentje bijdragen om het geheel in goede banen te leiden.

Organisatiestructuur

Binnen onze vereniging wordt er nauw samengewerkt tussen de verschillende commissies. Hieronder vindt u een overzicht van de commissies en hun contactpersonen.

Bestuur
Voorzitter
Secretaris
Penningmeester
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid
Algemeen bestuurslid

 
Jan Slagt
Ronald Swaters
Frank Bruggeman
Lennart Easton
Erna Eilers-Kraan
Henk Lubberdink

 
voorzitter@lttcdetoekomst.nl
secretaris@lttcdetoekomst.nl
penningmeester@lttcdetoekomst.nl
l.easton@lttcdetoekomst.nl
e.eilers@lttcdetoekomst.nl
h.lubberdink@lttcdetoekomst.nl

 
Commissies en overig
Accommodatie & Beheer
ALTC
Barcommissie
Jeugdcommissie
Ledenadministratie
Activiteitencommissie
Sponsoring
Verhuur accommodatie
Vertrouwenspersoon
Website
Wedstrijdkleding
Wedstrijdsecretaris jeugd
Wedstrijdsecretaris senioren
Werving & Promotie

 
 
Bert Boers
Erna Eilers
Marcel Groenouwe
Lennart Easton
Frank Bruggeman
Laus Halsema
Jan Slagt
Bert Boers/Jochem Veldmaat
Hetty Easton
Mirko Egbers/J. Veldmaat
Andre Klein Hulse
Lennart Easton
Henk Lubberdink
p.m.

 
 
b.boers@lttcdetoekomst.nl
altc@lttcdetoekomst.nl
barcommissie@lttcdetoekomst.nl
jeugd@lttcdetoekomst.nl
penningmeester@lttcdetoekomst.nl
activiteitencommissie@lttcdetoekomst.nl
sponsoring@lttcdetoekomst.nl
b.boers@lttcdetoekomst.nl
vcp@lttcdetoekomst.nl
redactie@lttcdetoekomst.nl
wedstrijdkleding@lttcdetoekomst.nl
wedstrijdsecretaris.jeugd@lttdetoekomst.nl
wedstrijdsecretaris.senioren@lttcdetoekomst.nl

Beknopte agenda
wo 31 juli 19:00 uur
Training staanders
wo 31 juli 19:00 uur
Training schuivers
wo 31 juli 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
za 24 augustus
Uitje Club van 100
di 27 augustus 09:30 uur
Tafeltennis voor 50+
di 27 augustus 18:00 uur
Jeugdtraining
wo 28 augustus 19:00 uur
Training staanders
wo 28 augustus 19:00 uur
Training schuivers
wo 28 augustus 20:30 uur
Recreatief tafeltennis