Het laatste nieuws

Altijd is er wel iets te doen binnen onze club en zijn er nieuwtjes. Voor grote en kleine nieuwtjes is er plek op onze website.

Wil je ook een bericht insturen of mis je een nieuwtje? Stuur dan een e-mail naar de webmaster om dat door te geven.

Nieuws uit 2019

31-12-2019: Alvast een voorspoedig 2020
22-12-2019: In memoriam Jan Bouwmeester
21-12-2019: Programma Landelijke teams bekend
21-12-2019: Prettige kerst
16-12-2019: De Toekomst bespaart fors op energiekosten met led-verlichting
14-12-2019: Romy Stroeve 2e op B-ranglijsttoernooi te Assen
01-12-2019: NJMK vandaag
01-12-2019: Dadendrang De Toekomst gaat voort
01-12-2019: Succes voor jeugdleden Tafeltennisvereniging De Toekomst
24-11-2019: De Toekomst stelt plek promotiepoule 1e divisie veilig
19-11-2019: De Toekomst presteert bijna maximaal
14-11-2019: Emine Ernst 2e op jeugdtoernooi Portugal
13-11-2019: Werkzaamheden in de Jan Wissinkhal
13-11-2019: De Toekomst verliest met minimaal verschil
26-10-2019: NTTB masters meisje prooi voor Emine Ernst
21-10-2019: Kaartavond dd 08 11 2019
20-10-2019: De Toekomst bedwingt Red Stars in Venray
19-10-2019: Emine Ernst huizenhoog favoriet voor de meisjes masters
17-10-2019: Boris de Vries slaagt voor tt4
13-10-2019: Koplopers te sterk voor De Toekomst
06-10-2019: Emine Ernst pakt nog mooie scalp op laatste dag van EYT-10
06-10-2019: Emine Ernst wint voor de 2e maal
04-10-2019: Interview Emine Ernst Europe Youth Top 10 in Noordwijk
04-10-2019: Emine Ernst laat van zich horen bij de EYT-10
04-10-2019: Emine Ernst deelneemster aan het Europe Youth Top 10 in Noordwijk
29-09-2019: Gelijkspel De Toekomst tegen SKF
23-09-2019: De Toekomst pakt brutaal koppositie in de 1e divisie
05-09-2019: Stem op de Rabobank
03-08-2019: Emine Ernst Lode Hulshof en Gabrielius Camara doen mee aan de europese Jeugd Top-10
16-07-2019: Tafeltennis tijdens de zomervakantie
14-07-2019: Emine Ernst na thriller door naar laatste 16 EJK
13-07-2019: Uitslag Afdelings Kampioenschappen paratafeltennis
13-07-2019: Rookhok vanaf 1 augustus definitief gesloten
11-07-2019: Emine Ernst houdt Nederland in de 1e categorie bij EJK
07-07-2019: Jeugdcup
24-06-2019: Indeling en programma landelijke teams
16-06-2019: Campingtoernooi
11-06-2019: De Toekomst grossiert in 2e plaatsen tijdens finales NJM
21-05-2019: Afscheid Johan Scholten
19-05-2019: Gefeliciteerd
13-05-2019: Zilver voor Emine Ernst en Sara Brouwer tijdens NK
02-05-2019: Roel Bogie naar LTTC De Toekomst
02-05-2019: Roel Bogie moet De Toekomst door eerste divisie leiden
28-04-2019: Ook kampioenen 6 7 en 8 zijn binnen
27-04-2019: Koningsdag
17-04-2019: Emine Ernst maakt indruk in Spa
16-04-2019: De teller staat inmiddels op 5
14-04-2019: Twee landelijke teams kampioen
12-04-2019: Emine Ernst in vorm bij ITTF French junior cadet open
05-04-2019: Duo-competitie voorjaar 2019
02-04-2019: Ben Wenneker bokaal weer gezellig
22-03-2019: Zilveren plak voor Roy van der Burg
20-03-2019: Speelsters LTTC De Toekomst wederom in de prijzen
19-03-2019: Bart van der Zanden wint zilver
18-03-2019: Tess Stroeve sporttalent 2018 gemeente Lochem
12-03-2019: Poelier t Voske winnaar bedrijventoernooi 2019
12-03-2019: Nieuwe schuiftafeltennisbatjes voor de ALTC
25-02-2019: Koppositie voor 1e heren team
21-02-2019: De Rank wint Lochemse scholenkampioenschap tafeltennis
18-02-2019: Prijzenregen jeugdspelers
18-02-2019: Ben Wenneker bokaal 2019
14-02-2019: Winterwandeltocht
14-02-2019: Lochemse Scholierenkampioenschappen tafeltennis daverend succes
13-02-2019: We zijn er klaar voor Scholierenkampioenschappen 2019
06-02-2019: Stem op Tess
02-02-2019: Bedrijventoernooi LTTC De Toekomst
31-01-2019: Tess Stroeve bij Achterhoek-FM
26-01-2019: TTsport reclamebord
26-01-2019: Erik Ernst clubkampioen 2019
26-01-2019: Clubkamoienschappen zijn van start gegaan
19-01-2019: Diederik Steunenberg toernooi
16-01-2019: Oliebol van het jaar 2018 Albert ten Hoopen
14-01-2019: Tess Stroeve genomineerd voor sporttalent
10-01-2019: Nominatie Tess
08-01-2019: Opnieuw bedrijventoernooi bij De Toekomst
07-01-2019: Clubkampioenschappen 2019

Beknopte agenda
wo 23 september 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 25 september 20:00 uur
Vrije training
ma 28 september 20:00 uur
Vrije training
wo 30 september 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 2 oktober 20:00 uur
Vrije training
ma 5 oktober 20:00 uur
Vrije training
wo 7 oktober 20:30 uur
Recreatief tafeltennis