Jeugdspelers L.T.T.C. De Toekomst laten zich zien op het NK! (deel 2)

Emine Ernst Nederlands Kampioen meisjes kadetten A (enkel & dubbel) en prolongeert haar titel!

Tess Stroeve haalt brons (enkel) en zilver (dubbel) bij de meisjes welpen A!

Na de, voor onze vereniging, succesvol verlopen NK voor B-licenties, was het zondag 7 mei de beurt aan de spelers met een A-licentie.
Namens onze vereniging mochten Daniek van Mourik en Tess Stroeve deelnemen bij de meisjes welpen.
Emine Ernst, die toernooien speelt voor VTV Nieuwegein, mocht haar titel verdedigen bij de meisjes kadetten.

Daniek, die haar deelname verdiend had door een mooie derde plek een dag eerder, streed voor wat ze waard was. Helaas heeft ze geen wedstrijd weten te winnen waardoor de poulefase het eindstation werd.
Tess, die in dezelfde klasse uitkwam, werd keurig 2e in haar poule en werd zo toegelaten tot het hoofdtoernooi. Daarin werd ze in de halve finale door de latere winnares uitgeschakeld. Een hele mooie derde plek was het uiteindelijke resultaat. In de dubbel haalde ze met haar partner Iris Leskens de finale. Deze werd helaas in 5 sets verloren.

Emine, die vorig jaar als pupil al de Nederlandse titel bij de kadetten wist te winnen, was erop gebrand deze titel te prolongeren. Het was al snel duidelijk dat ze haar goede vorm vanuit Belgie meegenomen had. Met het verlies van slechts een set werd er doorgestoten naar de finale. Deze finale, tegen Karlijn van Lierop, ging echter over de volle vijf sets. Uiteindelijk was het Emine die met 11-7 de titel voor zich opeiste. Ook in de dubbel, samen met Dobrila Jorguseska, werd de finale bereikt. Deze werd met 3-1 gewonnen waardoor ook de tweede Nederlandse titel een feit was.

Als je met drie speelsters afreist en uiteindelijk met 4 prijzen thuis komt, kan er achteraf alleen maar teruggekeken worden op zeer succesvolle Nederlandse kampioenschappen.

Emine en Tess, gefeliciteerd met jullie behaalde prijzen!

Ook nu weer veel dank aan alle coaches, ouders en begeleiders voor alle support.

Ronald Swaters


 

 

 

 

 

« terug naar de nieuwsberichten

Beknopte agenda
do 1 december 19:00 uur
Vrij spelen jeugd
vr 2 december 10:00 uur
OldStars tafeltennis
di 6 december 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 6 december 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden
wo 7 december 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 7 december 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
do 8 december 19:00 uur
Vrij spelen jeugd