Van de bestuurstafel: Toekomst 1

Beste leden van De Toekomst,

Afgelopen zaterdag is tijdens de wedstrijd van ons eerste team een woordenwisseling geweest tussen de tegenstanders en ons team, maar ook tussen Jaap van Hummel en Tim Sinnighe. Als gevolg hiervan heeft Jaap de wedstrijd voortijdig verlaten. Maandag heeft Jaap zich behoorlijk negatief uitgelaten in De Stentor. Wij herkennen ons niet in de uitlatingen van Jaap en kunnen ons dan ook vinden in zijn opzegging van het lidmaatschap van onze tafeltennisvereniging.

Wij hopen dat dit een incident is, onze club is een vereniging waar sport en gezelligheid samen moeten gaan en waar een ieder respect moet hebben voor elkaar. Tijdens de wedstrijden kunnen de gemoederen best behoorlijk oplopen, maar sportiviteit staat boven alles.

Het eerste team met Erik Ernst, Tim Sinnighe en Tonnie Heijnen zal samen de competitie afmaken, waarna Erik zich toe zal gaan leggen op het trainen bij onze club. Tonnie wil graag weer in de Duitse competitie spelen en is op zoek naar een club.

Een sportieve groet van Gert Mogezomp

« terug naar de nieuwsberichten

Beknopte agenda
wo 30 november 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 30 november 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
do 1 december 19:00 uur
Vrij spelen jeugd
vr 2 december 10:00 uur
OldStars tafeltennis
di 6 december 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 6 december 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden
wo 7 december 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 7 december 20:30 uur
Recreatief tafeltennis