Teamindeling najaarscompetitie 2013 (jeugd)

De Toekomst 1 3e klasse / 3e klasse zaterdag 10:00 uur

3974575 S.L. Peters (Sander) 31-10-1998 (J1)
3985479 J. Schrijver (Jeroen) 20-06-2000 (K1)
3992133 J.A. Coree (Jesse) 28-01-2002 (P1)
4011257 R. Rappard (Rico) 28-07-2000 (K1)
Klik hier voor de competitie-indeling van team 1

De Toekomst 2 3e klasse / 3e klasse zaterdag 10:00 uur

3860988 J. Schut (Jolijn). 05-05-2001 (P2)
3986483 E. Ernst (Emine) 20-08-2003 (W2)
3986849 E. Mogezomp (Ellen) 28-06-2002 (P1)
3996569 J. Buijnink (Jessa) 27-06-2002 (P1)
Klik hier voor de competitie-indeling van team 2

De Toekomst 3 4e klasse / 4e klasse zaterdag 10:00 uur

3925607 R.F. Fransen (Rogier) 23-03-2001 (P2)
3992361 M.O. Pot (Olivier) 02-11-2000 (K1)
4014239 A. Ceyhan (Ayten) 23-03-2001 (P2)
4041448 A. Appelo (Anouk) 20-01-1999 (K2)
Klik hier voor de competitie-indeling van team 3

De Toekomst 4 5e klasse / 5e klasse zaterdag 10:00 uur

3991446 J. Kersten (Jonas) 17-12-1999 (K2)
3992840 F.S. Ernst (Fabian) 30-05-2005 (W0)
4000785 L. Munk (Levi). 12-10-2002 (P1)
4068686 S.G. Jeurissen (Sven) 12-03-2001 (P2)

Alg res: 4028204 J. Schouten (Justin) 11-01-2002 (P1)
Klik hier voor de competitie-indeling van team 4

De Toekomst 5 Starters / Starters zaterdag 10:00 uur

4028199 S. Boesveld (Sanne) 16-04-2004 (W1)
4066977 J. Brouwer (Jeroen) 29-10-2005 (W0)
4037237 M. Munk (Mette) 21-10-2003 (W0) als reserve op de lijst
Klik hier voor de competitie-indeling van team 5

De Toekomst 6 Starters / Starters zaterdag 10:00 uur

4029307 T. Boelens (Tessel) 26-07-2005 (W0)
4047363 R. Stroeve (Romy) 26-10-2005 (W0)
4052041 T. Stroeve (Tess) 10-06-2007 (W0)
Klik hier voor de competitie-indeling van team 6


« terug naar de nieuwsberichten

Beknopte agenda
di 29 november 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 29 november 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden
wo 30 november 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 30 november 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
do 1 december 19:00 uur
Vrij spelen jeugd
vr 2 december 10:00 uur
OldStars tafeltennis
di 6 december 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 6 december 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden