Verslag jubileum 60 jaar L.T.T.C. De Toekomst

Meer dan een jaar in voorbereiding, maar eindelijk was het dan zover. 2 juni 2012 viering van het 60 jarig bestaan van onze vereniging.
De Jubileumcommissie bestaande uit Marlies Fleming, Jaantje Fleming, Sandra Bouck, Jolanda Hofland, Remco Zieverink, Reint Broeke, Jos Zonneveld, Mirko Egbers en ondergetekende zijn menig keer bijeen geweest om de organisatie van die dag in goede banen te leiden.
Donderdag 31 mei werd alle aanwezige versiering geïnspecteerd wat bruikbaar was en wat niet. Gelukkig was veel materiaal inzetbaar.
Ook werden de verjaardagskalenders (een cadeau voor de leden) ingepakt en voorzien van een adressticker.

Op vrijdag 1 juni werd overdag door een kleine groep al veel werk verzet. Ramen gewassen, straat aangeveegd, onkruid verwijderd etc. Binnen werden de kleedkamers en toiletten ook schoongeboend. ’s Avonds kregen we meer hulp van de volledige commissie en Alie & Gerrit Hofland, Albert ten Hoopen, Adrie Fleming. Met elkaar werd eerst de versiering en feestverlichting opgehangen zodat in ieder geval op de feestavond de ongezellige Tl-verlichting niet aan hoefde. Daarna werd de tafeltennistafel voor de demonstratie geplaatst in het midden van de grote zaal. Daarom heen werden 110 stoelen neergezet (die bleken achteraf met de demo ook allemaal nodig te zijn). De 2 hoveniers binnen onze club (Erwin Driessen & Marco Schepers) kwamen de hal zowel binnen als buiten nog de nodige “groene aankleding” geven zodat het er bijzonder gezellig uitzag toen alles gereed was. Inmiddels werd ook de verloting voor ’s middags en ’s avonds voorbereid. Met beide zo’n 40 prijzen, allemaal spontaan beschikbaar gesteld door de ondernemers in Lochem en omstreken. Ook IJsboerderij Dommerholt uit Borculo stelde spontaan een ijskar beschikbaar en 3 soorten ijs tegen gereduceerde prijs. Het ging op de vrijdag zo goed met de werkzaamheden dat er op zatermorgen niet meer aan gewerkt behoefde te worden. Tot zover de voorbereidingen….

Dan 2 juni zelf: 0m 12.00 uur kwamen we weer bijeen. Om 13.00 uur kwam het springkussen voor de jeugd.Meer dan een jaar in voorbereiding, maar eindelijk was het dan zover. 2 juni 2012 viering van het 60 jarig bestaan van onze vereniging.
De Jubileumcommissie bestaande uit Marlies Fleming, Jaantje Fleming, Sandra Bouck, Jolanda Hofland, Remco Zieverink, Reint Broeke, Jos Zonneveld, Mirko Egbers en ondergetekende zijn menig keer bijeen geweest om de organisatie van die dag in goede banen te leiden.
Donderdag 31 mei werd alle aanwezige versiering geïnspecteerd wat bruikbaar was en wat niet. Gelukkig was veel materiaal inzetbaar.
Ook werden de verjaardagskalenders (een cadeau voor de leden) ingepakt en voorzien van een adressticker.

Op vrijdag 1 juni werd overdag door een kleine groep al veel werk verzet. Ramen gewassen, straat aangeveegd, onkruid verwijderd etc. Binnen werden de kleedkamers en toiletten ook schoongeboend. ’s Avonds kregen we meer hulp van de volledige commissie en Alie & Gerrit Hofland, Albert ten Hoopen, Adrie Fleming. Met elkaar werd eerst de versiering en feestverlichting opgehangen zodat in ieder geval op de feestavond de ongezellige Tl-verlichting niet aan hoefde. Daarna werd de tafeltennistafel voor de demonstratie geplaatst in het midden van de grote zaal. Daarom heen werden 110 stoelen neergezet (die bleken achteraf met de demo ook allemaal nodig te zijn). De 2 hoveniers binnen onze club (Erwin Driessen & Marco Schepers) kwamen de hal zowel binnen als buiten nog de nodige “groene aankleding” geven zodat het er bijzonder gezellig uitzag toen alles gereed was. Inmiddels werd ook de verloting voor ’s middags en ’s avonds voorbereid. Met beide zo’n 40 prijzen, allemaal spontaan beschikbaar gesteld door de ondernemers in Lochem en omstreken. Ook IJsboerderij Dommerholt uit Borculo stelde spontaan een ijskar beschikbaar en 3 soorten ijs tegen gereduceerde prijs. Het ging op de vrijdag zo goed met de werkzaamheden dat er op zatermorgen niet meer aan gewerkt behoefde te worden. Tot zover de voorbereidingen….

Dan 2 juni zelf: 0m 12.00 uur kwamen we weer bijeen. Om 13.00 uur kwam het springkussen voor de jeugd.
Deze werd met enige hulp van onze kant keurig op het grasveld voor de ingang geplaatst, daar tegenover de ijskar “bevrouwd” door Mieke Mogezomp met vriendin als onderdeel van een maatschappelijke stage van school.
De Jubileumcommissie had zich gehuld in blauwe T-shirts met gele opdruk: 60 jaar L.T.T.C. De Toekomst.
Een verslag van de demonstratiewedstrijd van Danny Heister en Jonah Kahn treft u binnenkort elders aan.
Na de ombouw van de grote zaal voor het feest (plaatsing podium, tafels inpassen, gezellige zitjes creeëren etc.) Inmiddels was de muziek Q-Back uit Borculo ook gearriveerd en begonnen met soundchecken. Om 19.30 uur begonnen de eerste bezoekers al binnen te “druppelen”. Doordat het programma op het laatste moment moest worden aangepast door de operatie van Jan Wissink, opende onze voorzitter om ca. 20.30 uur de avond met een welkomstwoord en de speech die door de burgemeester waren gesproken tegen Jan Wissink, die in aanwezigheid van familie en bestuur een lintje kreeg opgespeld voor de verdiensten voor De Toekomst en het Nationaal Fonds Gehandicapten Sport.
Ook onthulde hij de nieuwe clubkleding en onze nieuwe kledingsponsor Hoveniersbedrijf Marco Schepers.
Ondergetekende werd met zijn echtgenote ook nog naar voren geroepen omdat Het Bestuur besloten had mij te benomen als Lid van Verdienste. Wat door de ca. 95 aanwezigen met applaus werd begroet.
Jolanda Hofland nam hierna het woord. Zij reikte aan Albert ten Hoopen en Gerrit Hofland (bekend als de Muppets) het eerste exemplaar van de verjaardagskalender uit.
Door medewerking van Rob van der Zee en zijn zoon (Remco) hebben de aanwezige leden ook een gratis exemplaar mee naar huis kunnen nemen. Een knap stukje werk!!!
Daarna kon er feest worden gevierd.
Q-Back bracht er stemming in gezien de velen die op de dansvloer verschenen en er werd zelfs weer een polonaise gelopen. Onder het genot van bijzonder lekkere hapjes van Poelier ’t Vöske en een aantal warme frituursnacks en de nodige drankjes verzorgd door Jan van Londen, Henri Bruntink en Gerrit Bleumink vloog de tijd voorbij.
Jos Zonneveld verzorgde de muziek tijdens de pauze van Q-Back. Maar volgens ingewijden bleef het nog lang onrustig in de omgeving van Koedijk 64.
Al met al kunnen we terugkijken op een naar mijn mening bijzonder geslaagde Jubileumdag, jammer dat niet meer leden de moeite hadden genomen om deze dag bij te wonen. Leden die niet aanwezig waren kunnen hun verjaardagskalender vinden in de dozen in de Bestuurskamer. Ze zijn op naam gestickerd.

Chris Wenneker
Voorzitter Jubileumcommissie B.D.

« terug naar de nieuwsberichten

Beknopte agenda
di 29 november 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 29 november 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden
wo 30 november 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 30 november 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
do 1 december 19:00 uur
Vrij spelen jeugd
vr 2 december 10:00 uur
OldStars tafeltennis
di 6 december 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 6 december 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden