verslag SORS - Overijssel (Special Olympics Regionale Spelen)

Tafeltennissers ALTC zetten “De Toekomst” weer op de kaart.


Op zaterdag 22 oktober werden in Raalte de Regionale spelen van de Special Olympics gehouden.
De spelers Geert Zeelte, Wilco Brunsveld, Erwin Stegeman, Gerrie Wolverink en Marina van der Zee deden mee aan deze spelen.
De dag was helemaal ingericht volgends de regels van de Olympische spelen en werden gehouden in het sportcentrum Tijenraan en Sportpark RKSV Rohda Raalte.
Er werden wedstrijden in 5 verschillende sporten gehouden namelijk Gymnastiek, Judo, Tafeltennis, Voetbal en Zwemmen.
De officiële opening werd gedaan door de burgemeester van Raalte, de vlaggen werden gehesen en onder begeleiding van de politie werd het Olympische vuur binnen gebracht.



Daarna begonnen de spelen met s’ morgens voor de tafeltennissers de divisioning wedstrijden.
Deze divisioning wedstrijden zijn bedoeld om te bepalen in welke groep de wedstrijden worden gespeeld zodat er een goede verdeling qua sterkte is.
s’ Middags werden dus de wedstrijden gespeeld en onze spelers gaven alles wat ze in huis hadden.
Er werd gespeeld op 9 tafels, 1 t/m 9 verdeeld over de sterkte van de spelers, bij iedere tafel waren 4 spelers.
Het waren zeer spannende wedstrijden waar veel punten werden behaald.
Tijdens de spannende wedstrijden vloeide menige zweetdruppel en ook menig hoofd liep behoorlijk rood aan, maar de resultaten waren zeer goed te noemen.
Toen alles was gespeeld volgde de prijsuitreiking waarbij de spelers van de ALTC de volgende resultaten hadden bereikt.

Tafel 1 Wilco Brunsveld Brons
Tafel 2 Geert Zeelte Goud
Tafel 3 Erwin Stegeman Goud
Tafel 4 Marina van der Zee Zilver
Tafel 7 Gerrie Wolverink Brons



Na de uitreiking van alle medailles werden de spelen officieel gesloten, de vlaggen gestreken en het Olympische vuur gedoofd.
Daarna was er nog een groot feest met veel muziek en als afsluiting een optreden van Jannes.
Het was een geweldige dag die ook qua organisatie prima was geregeld.

Rob van der Zee


Check hieronder de TV uitzending


« terug naar de nieuwsberichten

Beknopte agenda
wo 30 november 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 30 november 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
do 1 december 19:00 uur
Vrij spelen jeugd
vr 2 december 10:00 uur
OldStars tafeltennis
di 6 december 18:00 uur
Jeugdtraining beginners
di 6 december 19:00 uur
Jeugdtraining gevorderden
wo 7 december 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 7 december 20:30 uur
Recreatief tafeltennis