Het laatste nieuws

Altijd is er wel iets te doen binnen onze club en zijn er nieuwtjes. Voor grote en kleine nieuwtjes is er plek op onze website.

Wil je ook een bericht insturen of mis je een nieuwtje? Stuur dan een e-mail naar de webmaster om dat door te geven.

Nieuws uit 2011

28-12-2011: Verslag oliebollentoernooi door Jeroen en Marco
22-12-2011: Indeling schoonmaak
17-12-2011: Verslag kerstdiner
16-12-2011: Verslag kerstkaarten
04-12-2011: Opname Iet Wissink
01-12-2011: Jeugd nieuwsbrief december
01-12-2011: Bedrijventoernooi uitslagen en standen na 1e competitiewedstrijd
30-11-2011: Sinterklaas op bezoek bij de ALTC
30-11-2011: Afvalvrij award voor De Toekomst
21-11-2011: De Toekomst verzorgt nogmaals een gymles bij de st Josephschool en de Toermalijn
21-11-2011: De Toekomst start met bedrijventoernooi
14-11-2011: De Toekomst verzorgt gymles bij de Sint Josephschool en de Toermalijn
10-11-2011: Club van 100 jaarvergadering en preuverieje
07-11-2011: De Toekomst bezoekt Sint Josephschool
27-10-2011: Verslag algemene ledenvergadering
25-10-2011: Geboorte Roos Gerritsen
24-10-2011: Stem op De Toekomst voor nominatie afvalvrij award
22-10-2011: Verslag SORS Overijssel
12-10-2011: Verslag Italiaanse avond
25-09-2011: Verslag visspektakel
22-09-2011: Bezoek Joop Stokvisch
20-09-2011: Gepensioneerde tafeltennisser lichtgewond bij oogstwerkzaamheden
14-09-2011: Sportdag Barchschool
10-09-2011: Verslag bloemkoolbokaal door Stedebroecer Stephan
10-09-2011: Verslag bloemkoolbokaal
03-09-2011: Welpenmeerkampen bij De Toekomst gaat niet door
02-09-2011: Zomaar een gezellig toernooi
25-08-2011: Verslag huldiging team-NL tafeltennis in Lochem
16-08-2011: Geboorte Ranomi Hoffman
13-08-2011: Jeugdcoaches gezocht
16-07-2011: WGS2011 Team-NL verslag landelijke huldiging
16-07-2011: Verslag van Tajana over de special olympics world summer games
13-07-2011: Verslag zomaar een toernooitje
05-07-2011: WGS2011 Team-NL terugreis en aankomst
04-07-2011: WGS2011 Team-NL sluitingsceremonie
03-07-2011: WGS2011 Team-NL dubbel goud zilver brons
02-07-2011: WGS2011 Team-NL zilver voor Marina en Tatjana enkel
01-07-2011: WGS2011 Team-NL finales heren dames enkel
30-06-2011: WGS2011 Team-NL healthy athletes
29-06-2011: WGS2011 Team-NL divisioning mixed dubbel
28-06-2011: WGS2011 Team-NL divisioning heren en dames dubbel
27-06-2011: WGS2011 Team-NL divisioning dames enkel
26-06-2011: WGS2011 Team-NL divisioning heren enkel
25-06-2011: WGS2011 Team-NL bij en onderdeel van de opening
24-06-2011: WGS2011 Team-NL van Cyprus naar Athene
23-06-2011: WGS2011 team-NL op Cyprus deel2
22-06-2011: WGS011 team-NL op Cyprus
20-06-2011: WGS2011 vertrek team-nl
19-06-2011: Team-NL in hart van Nederland
17-06-2011: Graafschap TV Nieuwsmagazine tafeltennissers Lochem naar Athene
16-06-2011: Graafschap tv komt opnames maken
08-06-2011: Oproep voor orginele tekst op een vlag
08-06-2011: 4e promotievideo instappen naar Athene
07-06-2011: Verslag fiestocht dinsdagochtend recreanten
07-06-2011: Te gast bij tafeltennis Zwolle
05-06-2011: Rutger 5e plaats bij NJMK 2011
01-06-2011: Verslag uitstapje ALTC
31-05-2011: Nieuw biljart
28-05-2011: Verslag SORS Groningen
28-05-2011: Nieuw batje voor 4e special olympicsganger
22-05-2011: Verslag uitje club van 100
21-05-2011: Team NL klaar voor Athene
15-05-2011: Team NL bij WK-tafeltennis
14-05-2011: 3e promotievideo WSG2011 Tatajana gaat voor goud
12-05-2011: Team NL presenteert zich aan het publiek
08-05-2011: WK-tafeltennis wie gaat er mee
06-05-2011: Heb jij je al opgegeven voor de nacht van De Toekomst
01-05-2011: Toekomst op Achterhoek FM
01-05-2011: 2e promotievideo WSG2011 warming-up waltzzz
25-04-2011: Verslag paasbrunch
22-04-2011: Verslag paaskaarten
17-04-2011: Voorjaarskampioenen
15-04-2011: Versterking voor Toekomst 1
15-04-2011: Nationale sportweek
13-04-2011: Verslag 3e Ben Wenneker toernooi door anoniem
13-04-2011: Verslag 3e Ben Wenneker toernooi door Richard
13-04-2011: 3e Ben Wenneker toernooi finales
07-04-2011: Team NL tafeltennis naar WK-tafeltennis
03-04-2011: Verslag Special Olympics Regionale Spelen NWF Duitsland
02-04-2011: Uitslag 4e speeldag Jan Ubels toernooi
02-04-2011: Toekomst 2 ALTC kampioen
01-04-2011: Contributie LTTC De Toekomst 2011
30-03-2011: 3e Ben Wenneker toernooi voorrondes
27-03-2011: Verslag dag van het talent
26-03-2011: De Toekomst wint weer niet van VTV
20-03-2011: Rutger behoudt 6e plek op de ranglijst voor a-pupillen
19-03-2011: Uitslag 3e speeldag Jan Ubels toernooi
19-03-2011: De Toekomst klopt koploper Hilversum 2
17-03-2011: Nieuwe speelveldomrandingen
12-02-2011: Wedstrijdverslag senioren Toekomst 1
12-02-2011: Uitslag 2e speeldag Jan Ubels toernooi
06-02-2011: Verslag winterwandeltocht
05-02-2011: Wedstrijdverslag senioren Toekomst 1
03-02-2011: Reservespeler en coach voor WSG2011
29-01-2011: Wedstrijdverslag senioren Toekomst 1
16-01-2011: Verslag clubkampioenschappen
15-01-2011: Verslag Jan Ubels toernooi
15-01-2011: Verloting tijdens Jan Ubels toernooi
07-01-2011: Verslag nieuwjaarsreceptie
04-01-2011: 1e promotievideo WSG2011 Athene
03-01-2011: Aankondiging Jan Ubels toernooi
02-01-2011: Tafeltennisfestival te Geldrop
01-01-2011: Een voorspoedig 2011

Beknopte agenda
ma 13 juli 20:00 uur
Vrije training
wo 15 juli 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 17 juli 20:00 uur
Vrije training
ma 20 juli 20:00 uur
Vrije training
wo 22 juli 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 24 juli 20:00 uur
Vrije training
ma 27 juli 20:00 uur
Vrije training