Barbezetting

Aangezien onze tafeltennishal regelmatig open is moet er ook voor barbezetting worden gezorgd. Daarvoor hebben wij een roulerend systeem van leden en vrijwilligers. In onze sfeervolle kantine is het zodoende mogelijk om tijdens en na de diverse activiteiten, trainingen en wedstrijden een kop koffie, een glaasje fris of een biertje te drinken.

Barrooster

Hieronder kun je kijken wanneer jij staat ingedeeld. Mocht je onverhoopt een keer verhinderd zijn, dan graag zelf met iemand ruilen.

Sleuteladres
Marcel Groenouwe, Enkweg 13

Afvalcontainer
Vergeet op de woensdagavond niet de afvalcontainer bij de parkeerplaats te zetten!
 

Februari

19
woensdag 19 februari van 20:00 tot 22:00 uur
Henry Oost
19
woensdag 19 februari van 22:00 uur tot sluit
Henk Harmsen
26
woensdag 26 februari van 20:00 uur tot sluit
Henk Franssen

Maart

2
maandag 2 maart van 13:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 2, Verantwoordelijke: Ronald Swaters
4
woensdag 4 maart van 20:00 tot 22:00 uur
Laus Halsema
4
woensdag 4 maart van 22:00 uur tot sluit
Gerrie Halsema
11
woensdag 11 maart van 20:00 uur tot sluit
Marcel Groenouwe
13
vrijdag 13 maart van 19:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 10, Verantwoordelijke: Erna Eilers
16
maandag 16 maart van 19:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 8, Verantwoordelijke: Henk Lubberdink
18
woensdag 18 maart van 20:00 tot 22:00 uur
Paul Nijenhuis
18
woensdag 18 maart van 22:00 uur tot sluit
Gert Mogezomp
20
vrijdag 20 maart van 19:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 7, Verantwoordelijke: Andre Markerink
21
zaterdag 21 maart van 13:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 6, Verantwoordelijke: Bert Boers
25
woensdag 25 maart van 20:00 uur tot sluit
Marcel Groenouwe

April

1
woensdag 1 april van 20:00 tot 22:00 uur
Liesbeth Kok
1
woensdag 1 april van 22:00 uur tot sluit
Henk Franssen
6
maandag 6 april van 19:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 3, Verantwoordelijke: Mirko Egbers
8
woensdag 8 april van 20:00 tot 22:00 uur
Jan Willem Eilers
8
woensdag 8 april van 22:00 uur tot sluit
Henk Lubberdink
15
woensdag 15 april van 20:00 tot 22:00 uur
Michelle Zonneveld
15
woensdag 15 april van 22:00 uur tot sluit
Bert Boers
17
vrijdag 17 april van 19:15 uur tot sluit
Marcel Groenouwe
18
zaterdag 18 april van 13:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 3, Verantwoordelijke: George Oudt
20
maandag 20 april van 19:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 9, Verantwoordelijke: Patrick Easton
22
woensdag 22 april van 20:00 tot 22:00 uur
Henry Oost
22
woensdag 22 april van 22:00 uur tot sluit
Henk Harmsen
25
zaterdag 25 april van 13:15 uur tot sluit
Team De Toekomst 4, Verantwoordelijke: Gert Mogezomp
29
woensdag 29 april van 20:00 uur tot sluit
Henk Franssen

Mei

6
woensdag 6 mei van 20:00 tot 22:00 uur
Laus Halsema
6
woensdag 6 mei van 22:00 uur tot sluit
Gerrie HAlsema
13
woensdag 13 mei van 20:00 tot 22:00 uur
Liesbeth Kok
13
woensdag 13 mei van 22:00 uur tot sluit
Albert Enterman
27
woensdag 27 mei van 20:00 tot 22:00 uur
Jan Willem Eilers
27
woensdag 27 mei van 22:00 uur tot sluit
Henk Lubberdink

Juni

3
woensdag 3 juni van 20:00 tot 22:00 uur
Henk Franssen
3
woensdag 3 juni van 22:00 uur tot sluit
Bert Boers
10
woensdag 10 juni van 20:00 tot 22:00 uur
Henry Oost
10
woensdag 10 juni van 22:00 uur tot sluit
Henk Harmsen
17
woensdag 17 juni van 20:00 tot 22:00 uur
Laus Halsema
17
woensdag 17 juni van 22:00 uur tot sluit
Gerrie Halsema
24
woensdag 24 juni van 20:00 tot 22:00 uur
Liesbeth Kok
24
woensdag 24 juni van 22:00 uur tot sluit
Henk Lubberdink

Juli

1
woensdag 1 juli van 20:00 uur tot sluit
nog te bepalen
8
woensdag 8 juli van 20:00 uur tot sluit
nog te bepalen
15
woensdag 15 juli van 20:00 uur tot sluit
nog te bepalen
Beknopte agenda
di 18 februari 09:30 uur
Tafeltennis voor 50+
wo 19 februari 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 19 februari 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
vr 21 februari 20:00 uur
Vrije training
ma 24 februari 20:00 uur
Vrije training
di 25 februari 09:30 uur
Tafeltennis voor 50+
wo 26 februari 19:00 uur
Training mindervaliden
wo 26 februari 20:30 uur
Recreatief tafeltennis