Onze agenda

Door de diverse commissies binnen onze vereniging worden regelmatig activiteiten en toernooien georganiseerd. Daarnaast vinden er natuurlijk ook trainingen en wedstrijden plaats. Om dit alles goed te plannen wordt er een centrale agenda bijgehouden en deze vindt u grotendeels op deze pagina.

Mis je nog een activiteit? Stuur dan een e-mail naar de webmaster om dat door te geven.

December

18
Tuesday 18 December van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
19
Wednesday 19 December van 19:00 tot 21:00 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking
19
Wednesday 19 December van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis
21
Friday 21 December van 20:00 tot 23:30 uur
Vrije training
22
Saturday 22 December
Kerstdiner
25
Tuesday 25 December
Eerste Kerstdag
26
Wednesday 26 December
Tweede Kerstdag

February 2019

2
Saturday 2 February
Landelijke competitie
9
Saturday 9 February
Landelijke competitie
23
Saturday 23 February
Landelijke competitie

March 2019

9
Saturday 9 March
Landelijke competitie

April 2019

May 2019

Beknopte agenda
Tue 18 December 09:30 uur
Tafeltennis voor 50+
Wed 19 December 19:00 uur
Training mindervaliden
Wed 19 December 20:30 uur
Recreatief tafeltennis
Fri 21 December 20:00 uur
Vrije training
Sat 22 December
Kerstdiner
Tue 25 December
Kerst, hal gesloten
Wed 26 December
Kerst, hal gesloten