Onze agenda
Door de diverse commissies binnen onze vereniging worden regelmatig activiteiten en toernooien georganiseerd. Daarnaast vinden er natuurlijk ook trainingen en wedstrijden plaats. Om dit alles goed te plannen wordt er een centrale agenda bijgehouden en deze vindt u grotendeels op deze pagina.
Mis je nog een activiteit? Stuur dan een e-mail naar de webmaster om dat door te geven.
Maart
19
dinsdag 19 maart van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
19
dinsdag 19 maart van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
20
woensdag 20 maart van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
20
woensdag 20 maart van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
20
woensdag 20 maart van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
20
woensdag 20 maart van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
20
woensdag 20 maart van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
21
donderdag 21 maart van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
22
vrijdag 22 maart van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
22
vrijdag 22 maart om 20:00 uur
Regiocompetitie senioren (onder voorbehoud)
22
vrijdag 22 maart van 20:00 tot 23:30 uur
Vrij spelen (onder voorbehoud)
25
maandag 25 maart van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
26
dinsdag 26 maart van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
26
dinsdag 26 maart van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
27
woensdag 27 maart van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
27
woensdag 27 maart van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
27
woensdag 27 maart van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
27
woensdag 27 maart van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
27
woensdag 27 maart van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
28
donderdag 28 maart van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
29
vrijdag 29 maart
Goede Vrijdag
29
vrijdag 29 maart van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
29
vrijdag 29 maart om 19:30 uur
30
zaterdag 30 maart om 10:00 uur
Regiocompetitie jeugd (onder voorbehoud)
31
zondag 31 maart
Eerste Paasdag
April
1
maandag 1 april
Tweede Paasdag
1
maandag 1 april van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
2
dinsdag 2 april van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
2
dinsdag 2 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
3
woensdag 3 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
3
woensdag 3 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
3
woensdag 3 april van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
3
woensdag 3 april om 20:30 uur
3
woensdag 3 april van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
3
woensdag 3 april van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
4
donderdag 4 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
5
vrijdag 5 april van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
5
vrijdag 5 april om 20:00 uur
Regiocompetitie senioren (onder voorbehoud)
5
vrijdag 5 april van 20:00 tot 23:30 uur
Vrij spelen (onder voorbehoud)
6
zaterdag 6 april om 10:00 uur
Regiocompetitie jeugd (onder voorbehoud)
8
maandag 8 april van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
9
dinsdag 9 april van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
9
dinsdag 9 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
10
woensdag 10 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
10
woensdag 10 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
10
woensdag 10 april van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
10
woensdag 10 april van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
10
woensdag 10 april van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
11
donderdag 11 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
12
vrijdag 12 april van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
12
vrijdag 12 april om 20:00 uur
Regiocompetitie senioren (onder voorbehoud)
12
vrijdag 12 april van 20:00 tot 23:30 uur
Vrij spelen (onder voorbehoud)
13
zaterdag 13 april om 10:00 uur
Regiocompetitie jeugd (onder voorbehoud)
15
maandag 15 april van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
16
dinsdag 16 april van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
16
dinsdag 16 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
17
woensdag 17 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
17
woensdag 17 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
17
woensdag 17 april van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
17
woensdag 17 april om 20:30 uur
17
woensdag 17 april van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
17
woensdag 17 april van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
18
donderdag 18 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
19
vrijdag 19 april van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
19
vrijdag 19 april om 20:00 uur
Regiocompetitie senioren (onder voorbehoud)
19
vrijdag 19 april van 20:00 tot 23:30 uur
Vrij spelen (onder voorbehoud)
20
zaterdag 20 april om 10:00 uur
Regiocompetitie jeugd (onder voorbehoud)
22
maandag 22 april van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
23
dinsdag 23 april van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
23
dinsdag 23 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
24
woensdag 24 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
24
woensdag 24 april van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
24
woensdag 24 april van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
24
woensdag 24 april van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
24
woensdag 24 april van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
25
donderdag 25 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
26
vrijdag 26 april van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
27
zaterdag 27 april
Koningsdag
29
maandag 29 april van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
30
dinsdag 30 april van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
30
dinsdag 30 april van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
Mei
1
woensdag 1 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
1
woensdag 1 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
1
woensdag 1 mei van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
1
woensdag 1 mei van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
1
woensdag 1 mei van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
2
donderdag 2 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
3
vrijdag 3 mei van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
5
zondag 5 mei
Bevrijdingsdag
6
maandag 6 mei van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
7
dinsdag 7 mei van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
7
dinsdag 7 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
8
woensdag 8 mei
Zaal gesloten wegens Keidagen
9
donderdag 9 mei
Zaal gesloten wegens Keidagen
10
vrijdag 10 mei
Zaal gesloten wegens Keidagen
11
zaterdag 11 mei
Zaal gesloten wegens Keidagen
12
zondag 12 mei
Zaal gesloten wegens Keidagen
13
maandag 13 mei van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
14
dinsdag 14 mei van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
14
dinsdag 14 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
15
woensdag 15 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
15
woensdag 15 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
15
woensdag 15 mei van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
15
woensdag 15 mei van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
15
woensdag 15 mei van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
16
donderdag 16 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
17
vrijdag 17 mei van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
17
vrijdag 17 mei om 20:00 uur
19
zondag 19 mei
Eerste Pinksterdag
20
maandag 20 mei
Tweede Pinksterdag
20
maandag 20 mei van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
21
dinsdag 21 mei van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
21
dinsdag 21 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
22
woensdag 22 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
22
woensdag 22 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
22
woensdag 22 mei van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
22
woensdag 22 mei van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
22
woensdag 22 mei van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
23
donderdag 23 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
24
vrijdag 24 mei van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
27
maandag 27 mei van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
28
dinsdag 28 mei van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
28
dinsdag 28 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
29
woensdag 29 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
29
woensdag 29 mei van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
29
woensdag 29 mei van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
29
woensdag 29 mei van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
29
woensdag 29 mei van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
30
donderdag 30 mei van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
31
vrijdag 31 mei van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
Juni
3
maandag 3 juni van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
4
dinsdag 4 juni van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
4
dinsdag 4 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
5
woensdag 5 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
5
woensdag 5 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
5
woensdag 5 juni van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
5
woensdag 5 juni van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
5
woensdag 5 juni van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
6
donderdag 6 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
7
vrijdag 7 juni van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
10
maandag 10 juni van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
11
dinsdag 11 juni van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
11
dinsdag 11 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
12
woensdag 12 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
12
woensdag 12 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
12
woensdag 12 juni van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
12
woensdag 12 juni van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
12
woensdag 12 juni van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
13
donderdag 13 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
14
vrijdag 14 juni van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
17
maandag 17 juni van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
18
dinsdag 18 juni van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
18
dinsdag 18 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
19
woensdag 19 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
19
woensdag 19 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
19
woensdag 19 juni van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
19
woensdag 19 juni van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
19
woensdag 19 juni van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
20
donderdag 20 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
21
vrijdag 21 juni van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
24
maandag 24 juni van 19:30 tot 21:30 uur
Vrij spelen
25
dinsdag 25 juni van 09:30 tot 11:30 uur
Tafeltennis voor 50-plussers
25
dinsdag 25 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
26
woensdag 26 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (staanders)
26
woensdag 26 juni van 19:00 tot 20:30 uur
Tafeltennis voor mensen met een beperking (schuivers)
26
woensdag 26 juni van 19:30 tot 20:30 uur
Training recreanten (groep 1)
26
woensdag 26 juni van 20:30 tot 23:00 uur
Recreatief tafeltennis / Vrij spelen
26
woensdag 26 juni van 20:45 tot 21:45 uur
Training recreanten (groep 2)
27
donderdag 27 juni van 18:00 tot 19:30 uur
Jeugdtraining beginners en gevorderden
28
vrijdag 28 juni
Seizoensafsluiting. Meer info volgt zo spoedig mogelijk
28
vrijdag 28 juni van 10:00 tot 12:00 uur
OldStars tafeltennis
Augustus
24
zaterdag 24 augustus
Uitje Club van 100: Meer info volgt zo spoedig mogelijk